Alicja Łękawska Looksus Opole

Moją specjalnością w branży beauty jest oprawa oka.

Zapraszam na hennę pudrową z wyznaczeniem prawidłowego kształtu, tradycyjną hennę oraz makijaż permanentny brwi.

Paulina Bławicka

Alicja Łękawska Looksus Opole

Z kosmetyką związana jestem od 22 lat, jestem również pielęgniarką dyplomowaną. Moim konikiem są zabiegi twarzy, szyi, dekoltu - kosmetyczne i medyczne: pilingi, mezoterapia tradycyjna i próżniowa, osocze bogatopłytkowe, zabiegi oczyszczające i regeneracyjne, zabiegi Plazmą IQ. Moją dewizą jest "po pierwsze nie szkodzić". Doradzam pielęgnację i wybieram dla Was najlepsze możliwe rozwiązania nowoczesnej kosmetyki. Każdy zabieg poprzedzam dokładnym wywiadem.

Alicja Łękawska

Z myślą o Klientkach i Klientach przygotowałyśmy kompleksową ofertę usług kosmetycznych i kosmetologicznych, wśród których znajdują się: makijaż permanentny – brwi, oczu, ust, dopasowanych zawsze indywidualnie pod względem kształtu i sposobu wykonania, korekta i usuwanie makijażu, kosmetyka – stylizacja oka i brwi (regulacja/henna), pielęgnacja/oczyszczanie skóry, peelingi, mezoterapia, terapia mikroigłowa/dermapen, elektroliza, kosmetyka laserowa, skuteczna depilacja laserowa, terapia rozstępów, terapie estetyczne – lifting bez skalpela - skoncentrowane ultradźwięki, osocze bogatopłytkowe, usuwanie naczynek z twarzy i ciała laserem diodowym, usuwanie przebarwień, terapia potliwości, kwas hialuronowy, nici PDO, botox. Salon Makijażu Permanentnego i Kosmetyki Looksus to miejsce, w którym jedną z głównych usług jest profesjonalny makijaż permanentny w Opolu. Makijaż trwały wykonujemy z gwarancją zastosowania najwyższej jakości, atestowanych i certyfikowanych pigmentów oraz w pełni bezpiecznych urządzeń, pozwalających wykorzystać najnowsze na rynku techniki pigmentacji i uzyskać bardzo wysoką precyzję wykonania.

Antonina Ejzerman Looksus Opole
Looksus Opole

Wieloletnie doświadczenie

Salon Looksus

O nas

Looksus Opole

Zobacz nasz film

Antonina Ejzerman Looksus Opole

Jestem fizjoterapeutką, kosmetologiem i stylistką makijażu permanentnego. Kiedy na początku swojej przygody z kosmetyką,w Poznaniu, zetknęłam się z metodą makijażu trwałego, postanowiłam doskonalić się właśnie w tej dziedzinie. Zauważyłam w niej szansę wydobycia i podkreślenia naturalnego piękna, będącego atutem każdej osoby. Stale podnoszę swoje umiejętności. Przebyte liczne szkolenia z zakresu pigmentacji twarzy, skóry głowy, brodawek piersiowych u międzynarodowych mistrzów, wieloletnie doświadczenie sprawiły że dziś mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z nowymi adeptami tej dziedziny. W salonie zajmuję się również wybranymi zabiegami tzw. medycyny estetycznej.

Antonina Ejzerman

Salon Makijażu Permanentnego i Kosmetyki Looksus Opole

Kontakt:

Zadzwoń: +48 501 506 146

Napisz: kontakt@looksus.opole.pl

Ul. Dubois 37a

(róg Kościuszki i Dubois)

45-062 Opole

Precyzyjny, trwały makijaż oczu i brwi oraz profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej. Zyskaj pełne, zmysłowe usta i zalotne spojrzenie - podkreśl swoją urodę w salonie Looksus.

Salon Makijażu Permanentnego i Kosmetyki Looksus Opole
Instagram
You Tube
Facebook

created by Słoneccy.pl