O nas

Salon Looksus

Wieloletnie doświadczenie

Kiedy na początku swojej przygody z kosmetyką zetknęłam się z metodą makijażu trwałego, postanowiłam doskonalić się właśnie w tej dziedzinie. Zauważyłam w niej szansę wydobycia i podkreślenia naturalnego piękna, będącego atutem każdej osoby. Makijaż permanentny obok kosmetyki stał się moją wielką pasją.

Lata zdobywania wiedzy, doświadczenia i umiejętności praktycznych pod okiem najlepszych ekspertów w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii w Poznaniu, Opolu pozwoliły mi otworzyć w 2011 roku Looksus – salon makijażu permanentnego i kosmetyki.

Z myślą o moich Klientkach i Klientach przygotowałam kompleksową ofertę usług kosmetycznych i kosmetologicznych, wśród których znajdują się:

makijaż permanentny – brwi, oczu, ust, dopasowanych zawsze indywidualnie pod względem kształtu i sposobu wykonania, korekta i usuwanie makijażu, kosmetyka – stylizacja oka i brwi (regulacja/henna), pielęgnacja/oczyszczanie skóry, peelingi, mezoterapia, infuzja tlenowa, elektroliza, kosmetyka laserowa, skuteczna depilacja laserowa Light Sheer, terapia rozstępów, opalanie natryskowe Sun Fx, medycyna estetyczna – Osocze bogatopłytkowe usuwanie naczynek z twarzy i ciała najnowszym laserem VariLite, usuwanie przebarwień, terapia potliwości, kwas hialuronowy, nici PDO, botox, Aqualyx oraz Dolina Łez – Redensity.
Salon Makijażu Permanentnego i Kosmetyki Looksus to miejsce, w którym jedną z głównych usług jest profesjonalny makijaż permanentny w Opolu. Makijaż trwały wykonuję z gwarancją zastosowania najwyższej jakości, atestowanych i certyfikowanych pigmentów oraz w pełni bezpiecznych urządzeń, pozwalających wykorzystać najnowsze na rynku techniki pigmentacji i uzyskać bardzo wysoką precyzję wykonania. Usługę makijażu permanentnego realizuję we własnym salonie Looksus, a także we współpracy z innymi salonami kosmetycznymi w Opolu i okolicach.Antonina Ejzerman

Jestem fizjoterapeutką, kosmetologiem i stylistką makijażu permanentnego. Kiedy na początku swojej przygody z kosmetyką,
w Poznaniu, zetknęłam się z metodą makijażu trwałego, postanowiłam doskonalić się właśnie w tej dziedzinie. Zauważyłam
w niej szansę wydobycia i podkreślenia naturalnego piękna, będącego atutem każdej osoby. Stale podnoszę swoje umiejętności. Przebyte liczne szkolenia z zakresu pigmentacji twarzy, skóry głowy, brodawek piersiowych u międzynarodowych mistrzów, wieloletnie doświadczenie sprawiły że dziś mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z nowymi adeptami tej dziedziny. W salonie zajmuję się również wybranymi zabiegami tzw. medycyny estetycznej.

Anna Mitek

Jestem kosmetyczką i wizażystką a od kilku lat również stylistką makijażu permanentnego. W Salonie Looksus zajmuję się głównie trwałym makijażem. Sukcesywnie podnoszę jakość usług dzięki szkoleniom u mistrzów makijażu permanentnego, dzięki czemu wprowadzam do oferty nowinki ze świata mikropigmentacji.

Alicja Łękawska

Z kosmetyką związana jestem od 22 lat, jestem również pielęgniarką dyplomowaną. Moim konikiem są zabiegi twarzy, szyi, dekoltu - kosmetyczne i medyczne: pilingi, mezoterapia tradycyjna i próżniowa, osocze bogatopłytkowe, zabiegi oczyszczające i regeneracyjne, zabiegi Plazmą IQ. Moją dewizą jest "po pierwsze nie szkodzić". Doradzam pielęgnację i wybieram dla Was najlepsze możliwe rozwiązania nowoczesnej kosmetyki. Każdy zabieg poprzedzam dokładnym wywiadem.